فروشگاه ایدوکالا ،نامی آشنا

فروشگاه اینترنتی ایدوکالا در سال ۱۳۹۹ با هدف فروش لوازم خانگی، الکترونیکی و هوشمند به صورت اینترنتی و غیر حضوری و با ریاست آقای بهمن خسروی شروع به کار کرد. مهم ترین هدف این فروشگاه جلب رضایت مشتریان در شهرهای کوچک و بزرگ ایران عزیزمان و فرهنگ سازی خرید اینترنتی و اعتماد به این سیستم فروش میباشد. در حال حاظر، ایدوکالا متشکل از کادر فروش، خدمات پس از فروش و پشتیبانی است که مهمترین دغدغه آنها، ایجاد رضایت خاطر برای مشتریان عزیز میباشد. ایدو کالا برای جلب مشتریان خود مجوزهای لازم را از وزارت صنعت، معدن و تجارت اخذ کرده است و شما خریداران عزیز میتوانید با توجه به نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره و نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، با امنیت بیشتری خرید خود را انجام دهید.

 

خرید اینترنتی و اهمیت آن

مهمترین مزیت و اهمیتی که میتوان برای خرید اینترنتی یادآور شد، خرید بدون نیاز به خارج شدن از منزل است. فروشگاه های اینترنتی موظف به ارائه مشخصات دقیق و کامل از هر محصول میباشند تا خریدار بتواند به طور کامل با محصول آشنا شود. ایجاد امکانات فروش به صورت اینترنتی، قابلیت عودت در ۱۰۰ ساعت اول خرید و ارائه گارانتی از شرکتهای معتبر خدمات پس از فروش را میتوان به عنوان اصلی ترین مزایای این روش از خریداری دانست. لازم به ذکر است که با توجه به شرایط خاص نگهداری کالا در انبار، اختیارات قانونی و سیاستهای کلی فروشگاه های اینترنتی، امکان خریداری کالا به صورت حضوری وجود ندارد.

 

امنیت خاطر پرداخت با نماد اعتماد الکترونیکی

وزارت صنعت، معدن و تجارت برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی از شرکتها اقدام به ارائه نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه هایی کرده است که تا به حال تخلفی در فروش و خدمات پس از فروش نداشته اند. همچنین این نماد به صورت دو ستاره تنها به سایت هایی ارائه میشود که دارای گواهی امنیت SSL میباشند. فروشگاه اینترنتی ایدوکالا با توجه به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره مکانی امن برای خرید مجازی وسایل و کالای مختلف مورد نیاز میباشد.

با حرفه ای ها حرفه ای شوید!!

مخاطبین ایدوکالا طیف خاصی از حرفه‌ای‌ترین کاربران و متخصصان پروفشنال هستند که تکنولوژی برای آن‌ها فقط یک جنبه‌ی مصرفی ندارد، بلکه بیشتر کاربران روژسا برنامه‌نویسان، مدیر شبکه‌ها، اساتید دانشگاه، هنرمندان و حرفه‌ای‌ترین قشر کاربران کامپیوتر در ایران هستند که تکنولوژی مورد استفاده‌اشان بخشی جدایی ناپذیر از قدرت تولید و یک بازوی مولد برای آن‌هاست. یک ماشین کاری و یا یک لپ تاپ برای این قشر باید قابل اتکا، باکیفیت و ایده‌آل باشد که بتواند نیازهایشان را در امنیت کامل برطرف کند و در گذر زمان همچنان پاسخگوی چالش‌های نوین باشد. با تعاریف بالا و با در نظر گرفتن هدف مجموع‌ روژسا که ارائه‌ی باکیفیت‌ترین محصولات حوزه فناوری در ایران برای کاربران حرفه‌ای است فروشگاه اینترنتی روژسا مفتخر است تا به شیوه‌ای حرفه‌ای و علمی اقدام به ارائه، بررسی و واردات تخصصی آخرین محصولات ویژه‌ی حوز‌ه‌ی فناوری اطلاعات نماید.